Individuálny koučing/mentoring

Individuálny koučing je nástrojom v rámci ktorého si sami definujete svoje ciele, zámery a postupy na ich dosiahnutie. Je to individuálny postup pri ktorom rešpektujem vaše tempo aj individuálne potreby. To, čomu sa chcete venovať je čisto na vás, rovnako tak ako aj intenzita a frekvencia stretnutí. Štandardom však býva jedno hodinové sedenie zhruba každé dva týždne. 

Vždy pred touto  formou spolupráce sa stretneme a prediskutujeme to, na čom chceme pracovať, akým spôsobom, kedy  a kde sa budeme stretávať, ako si budeme vyhodnocova celý proces. Až po tomto úvodnom sedení sa pustíme do skutočnej práce.

Cena je nastavená na 150 eur/hodina. Pri odber 3 sedení je cena za balíček 405 eur. V prípade odberu na firmu sú ceny uvedené bez dph.

 

 Prednáška

Chcete urobiť pre svojich zamestnancov prednášku na tému work life balance? Žiaden problém, viem to pre vás urobiť. Ako lektor mám viac ako 30 ročné skúsenosti a viem pracovať s malou aj veľkou skupinou. Keďže sa jedná o prednášku, skupina môže byť naozaj veľká, pokojne aj niekoľko desiatok účastníkov.

Ak organizujete prednášku, je dobré položiť si otázku, čo chcete ľuďom sprostredkovať? O aké informácie by mali záujem? Čo ich baví alebo zaujíma? V čom majú problém? Podľa toho viem vystavať obsah, ktorý bude pre účastníkov zaujímavý a nebudú sa nudiť. Navyše môj štýl práce a rozprávanie je veľmi dynamický a do prednášky viem zakomponovať aj krátke cvičenia alebo aktivity.

A je tu ešte jedna vec. Viem vám ponúknuť niečo špeciálne, čo vám nikto iný neponúkne. Ako autor zatiaľ jedinej slovenskej knihy o Work Life Balance, všetkým účastníkom prednášok alebo kurzov Work Life Balance, umožním stiahnutie ebooku Work Life Balance a dám im prístup do členskej zóny, kde nájdu nielen ebook ale aj audio knihu, video kurz a mnoho ďalšieho obsahu. A to veru len tak hocikto ponúknuť nedokáže.

Cena je 700 eur za prednášku v rozsahu hodina a 30 minút. V cene sú zahrnuté cestovné náklady, prípadne ubytovacie náklady. Pre firmy je cena bez dph.

Kurz/Školenie/Workshop

Chcete urobiť pre svojich zamestnancov dlhší kurz alebo workshop? Chcete im sprostredkovať naozaj hlboké pochopenie témy a nástrojov? Potom je vhodný celodenný seminár, workshop alebo kurz. Pred realizáciou sa s vami spojím a prejdeme si vaše očakávania, potreby účastníkov ako aj výstupy, ktoré by ste chceli školením dosiahnuť.

Vo workshope pracujeme intenzívnejšie a ideme viac do hĺbky ako počas prednášky. Venujeme sa všetkým kľúčovým oblastiam Work Life Balance, tak ako som o nich písal  v mojej knihe, ale taktiež aj celkom novému obsahu, ktorý vychádza z trendov, noviniek a nových poznatkov z oblasti Work Life Balance.

Moje workshopy sú interaktívne a zábavné. Učastníci robia rozličné zaujímavé aktivity a cvičenia, ktoré im umožňujú danú tému poznávať zážitkovo a nielen cez slová.

Ako študjiné materiály účastníci dostávajú prístup do členskej zóny, kde nájdu ebook Work Life Balance, audioknihu aj webinár+odkazy na literatúru a zdroje, ktoré v školení spomínam.

Cena je 850 eur za celodenný (6 hod.) workshop pre skupinu do max. 12 ľudí. Cena je konečná a sú v nej už zahrnuté aj cestovné, prípadne ubytovacie náklady. Pre firmy je cena bez dph. V prípade záujmu vieme urobiť aj pol dňový (3 hod.) workshop v cene 450 eur.

Realizáciu školenia vám viem ponúknuť vo vašich priestoroch rovnako ak aj v našich (Bratislava). Cena za prenájom je už taktiež zahrnutá v cene školenia.